| VampireCrisz a întrebat:

acum cateva luni am fost la ginecolog si mi-a dat ceva ovule pentru escretia vaginala si ceva medicamente... dupa terminarea tratamentului am o escretie urat mirositoare si umeda, inainte nu aveam astfel de probleme dar acum nu mai stiu ce sa fac, am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Si care e intrebarea?

| alinaiuliana89 a răspuns:

In primul rand daca ti-a dat si antibiotice si nu ai luat nimic dupa tratament care sa iti refaca flora vaginala atunci e posibil sa ai o micoza, du-te din nou la doctor si fa din nou control e cel mai bine

| VampireCrisz explică:

Ce tratament pot sa iau?

| XoXoLovelySunset4UXoXo a răspuns:

In primul rand...ti-a venit menstruatia, nu?