| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile m-am lovit la un dinte chiar din fata, lovitura nu pot sa spun ca a fost una puternica. Acum dintele ma doare, dar nu se misca. Ma doare de cateva zile, si mi-e frica ca nu cumva sa se fi intamplat ceva cu el. Nu stiu ce ar trebui sa fac. Ma puteti ajuta cu o parere? Crede-ti ca ar trebui sa merg la dentist, sau durerea v-a trece si v-a fi totul bine? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DarkRevenge a răspuns:

Mergi la un dentist ca sa fii mai linistita.