| Lolly15 a întrebat:

am 12 ani si sunt noua pe TPU! Azi cand am venit de la meciul de volei am simtit ca ma doare foarte tare gatul. Ceva leacuri babesti stiti? Fara medicamente plssss! Ma doare ingrozitor gatul... P. S.-nu am miere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ReiVaN a răspuns:

Incearca cu miere si cu lamaie, un ceai happyo gargara cu apa si sare dar cat sa nu iti vina greata