| oanonimadraguta a întrebat:

Buna am 13 ani împliniti si nu am sani deloc. Am par pubian si menstruatie. Întrebarea mea este : mai durează mult pana îmi vor da sânii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mod normal trebuie să ai sânii vizibili dacă celelalte sunt prezente.
Crești și te dezvolți până la 16-17 ani.
Practică un sport de masă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să rămâi plată pe viaţă k acum du-te şi plângi într-un colţ.

| TipaS a răspuns:

Unele fete se dezvoltă mai greu și altele mai repede. Așteaptă, îți vor crește sânii, și când vei fi mare te vei sătura de ei.
Dacă vrei neapărat să ai sâni caută pe internet exerciții de creștere a sânilor și funcționează.
Baftă!