| imStorm3r a întrebat:

Am 13 ani si poate ca intrebarea asta este cam ciudata dar...
Eu mai niciodata nu am incercat sa ma curat la penis.
Iar seara asta in dus am zis sa o fac dar cum trebuie.
Mi-am dat toata pielea jos pana la capat si am curatat.
Totusi dupa ce terminasem de curatat m-am simtit foarte naspa acolo.
Dar nu in felul de durere ci de discomfort. Ca si cum ar gadila.
Se simtea pe acolo la sulcus sau cum se numeste partea aia asa ca la o sapca...
Este cumva normala senzatia asta?
Daca o sa ma curat mai des o sa ma obisnuesc cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

laughing Ai grija cum "cureti" acolo jos, este o piele foarte sensibila, Eu iti recomand sa dai doar cu mana, adica sapun/gel de dus, dai bine cu mana si clatiesti bine de tot. Nu e frumos sa lasi branza acolo sa rancezeasca laughing. E normal sa simti un fel de mancarime, dar nu tot timpul.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pana la 13 ani nu ti-ai curatat penisul? Ma mir ca nu ai facut o infectie. Acum daca tot ai inceput curatarea penisului, continua si curata-l zilnic si in felul acesta nu vie mai avea senzatiile de care vorbeai mai sus.