| cetateanuturmentatkrysty a întrebat:

Buna am 13 ani si sunt cam plinut. stie cineva o metoda de slabit nu neaparat rapida dar fara pastile sau chimicale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| allexandraaaaa a răspuns:

SPORT! Apuca-te de sport,abdomene,genoflexiuni, alergat, renunta la dulciuri, sucuri si mananca mai putin, si nu mai manca dupa ora 18:00, in caz de mananci.
Bafta!
:*

| cetateanuturmentatkrysty explică:

Tin sa mentionez ca am cam 1.70 si 65kg

| Serenaa a răspuns:

Daca nu iti arde de sport poti pur si simplu sa nu mai manaci dupa ora 18.In niciun caz sa nu te imfometezi pentru ca nu rezolvi nimic si nicio dieta nu e ok pentru varsta ta. A, si sa mananci putin si des in timpul zilei, sa nu mananci pana simti ca nu mai poti. happy