| AlexandruExTreMe a întrebat:

Am 15 ani si de ceva timp ma tenteaza sa fumez.Ce parere aveti? Stiu ca e periculos dar nu stiu....Astept opiniile voastre!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oBuburuză a răspuns:

Eu as zice sa te apuci pe la 18 ani si nu acum traiesteti dracu adolescenta si dupa fumeazahee hee

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tentatia e mare si nu ar trebui sa cedezi asa usor

Răspuns utilizator avertizat
| Aeri a răspuns:

Vrei sa mori repede? Atunci fumeaza happy

| alinionutz670 a răspuns:

Parerea mea este sa nu te apuci de fumat, pentru ca nu degeaba se zice ca dauneaza grav sanatatii.Dar acum este viata ta si faci ce vrei...