| Nico_Cami_1998 a întrebat:

Buna
Am 16 ani si de un an ma doare in partea de jos a abdomenului, am facut analizele de urina, sange, am facut si 2 ecografe si m-i s-a spus ca nu am nimic si m-am trimis la ginecolog, am fost si acolo, nu am chisturi la orave, nu am nimic, m-i s-a spus ca sunt perfect sanatoasa dar pe mine nu ma lasa durerea. Tin sa mentionez ca doae cu medicamentul nospa imi trece, dar doar dupa cateva ore bune.
M-ati putea ajuta cu un sfat, sau daca stiti ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate este vorba de gaze.

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaBianca10 a răspuns:

Du-te la doctor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaBianca10):

A fost deja.

| Nico_Cami_1998 explică:

Am fost la doctor de 3 ori si mi-au spus ca sunt sanatoasa si ca nu am nimic, dar nu inteleg de ce nu ma lasa durerile

| Nico_Cami_1998 explică:

Pai am folosit antibiotice cand eram racita, dar foarte rar, si acum sunt pe antibiotice