| lllorenusssuumeu a întrebat:

Buna am auzit de acest produs Acai Cleanse Forte ca este pentru slabit dar este bun si fetelor de 14 ani si cam cat costa dau funda mersi! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| m00n a răspuns:

Nu face greseala sa folosesti prostii de-astea neatestate medical la varste asa de fragede, ca te distrugi pe dinauntru pentru nimic. Daca vrei sa slabesti incearca sa faci sport, ca esti mica si arderile tale sunt masive acum.Si mananca si tu mai echilibrat, renunta la prostiile alea de dulciuri din magazin(cea mai buna este ciocolata neagra, are multe proprietati benefice) si slabesti usor si natural si definitivhappy