| sonykis a întrebat:

am cea mai rea boala ce o poate avea un adolescent ginecomastie! am aceasta boala de 3 ani si jumatate nu mai suport! cind privesc sinii imi vine sa-i tai! am consultat mediciii si unii spun ca v-a trece altii spun ca e necesara chirurgia! as vrea sa stiu cit costa o operatie chirurgicala la o clinica din iasi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| danutule a răspuns:

Cam 29 -39 mil lei vechi.