| zSchizophrenic a întrebat:

Am descoperit un fel de neg(zic eu) in zona genitala. Daca-l supar ma doare,dar nu foarte, e o durere suportabila.Nu am avut niciodata relatii sexuale.O sa imi fac o programare la ginecolog, dar pana atunci stau ca pe ace.Mi-e tare frica! Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te vadă un dermatolog!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa iti fie frica? Ce ar putea sa iti faca ginecologul? Si de sa superi acel neg sau alunita? Daca ginecologul spune sa il operezi si vrei sa fie operat, in 10 minute e gata, fara dureri fara si stat la pat.

| zSchizophrenic explică (pentru anonim_4396):

Eu ma gandeam sa nu fie cancerigen sau cine stie din ce motiv a aparut el acolo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru zSchizophrenic):

Nu dom„le, eu am unul chiar mare pe gat.nu ma deranjaza asa ca il las in banii lui si cand ma barbieresc il evit. Daca nu deranjaza...Totusi ar fi bine sa te duci sa vezi ce zice si un medic daca e chiar deranjant. Am inteles ca il ingheata si il taie, nu simti nimic si pleci in 15 minute acasa.

| Sl1pKnoT a răspuns:

Frate cu zona genitala nu e de joaca daca vrei sa ai o viata frumoasa. happy Dar nu ai de ce sa te temi, te duci frumos la doctor si el te ''repara''. öäå