| fantasy01 a întrebat:

Am făcut sex protejat cu prietenul meu prima data dar nu a apucat sa se termine deloc. a doua oară cam dupa o juma de ora am făcut iarăși protejat dar a băgat de 2 3 ori in mine fara prezervativ din nou fara sa se termine deoarece am fost întrerupți. eram si in perioada cu șanse de sarcina foarte reduse dar totuși am luat pastilla de a doua zi postinor 2. nu am avut niciun simptom sau ceva. sunt însărcinată oare daca nu am avut niciun simptom dupa 6 zile de la luarea pastilei? va rog frumos sa ma ajutați. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoseBlack01 a răspuns:

Nu cred. Daca ai luat si pastila si erai si in perioada in care infertilitatea este scazuta.

| Robertdiablo900 a răspuns:

Nu ai nimic deoarece nu au existat spermatozoizi