| bluesky a întrebat:

Am fost bolnava si am luat tratamente iar acum imi cade foarte mult par. Ce solutii stiti? Ce parere aveti despre revalid medicamente? Sunt bune? Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si mama mea a avut aceiasi problema am cautat peste tot diferite tratamente pana cand a incercat ulri de ricin se gaseste la plafar, nu pot zice ca este extraordinar dar nu iti mai cade atat de mult eu acum il folosesc pentru am-mi creste mai repede parul si functioneaza in ambele cazuri dau sa te dai doar pe firele de par pentru ca daca te dai la radacina ingrasa parul FUNDITA? happy

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sfatul meu este ca daca ai probleme cu parul, cel mai bine e sa sa mergi la medic.

| fabiola a răspuns:

Incearca solutii naturiste, mastile cu ulei de masline, ulei de ricin, drojdie de bere si lamaie! Evita o perioada vopsirea, folosirea placii sau a feonului.Consuma fructe si legume!

| shtephie a răspuns:

Am luat si iti intareste radacina parului. Buna este si vit. A. Insa ai grija sa nu te ingrasi de la ele!

| Delia_3936 a răspuns:

Revalidul este bun. Eu zic sa iei.