| Mititica12 a întrebat:

Bună.
Am fost la o baie publica și am luat moluscum...
Canesten ii bun pentru el pana ajung la ginecolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se transmite si prin contact sexual. Vad in intrebarile tale ca faci sex cu partenerul, neprotejat.
Nu am auzit sa mai existe bai publice, poate vrei sa spui piscină.

| Violleta2022 a răspuns:

De unde sti ca-i moluscum, daca nu ai ajuns la medic inca?

| dullcat a răspuns:

Buna.Poate mai bine ar fi sa nu iei nimic de capul tau pana cand ajungi la medic? Sanatate.

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Daca asta ai in casa asta folosesti, tot este mai bun decat nimic.