| anonim_4396 a întrebat:

Am la genunchiul stang un fel de punga cu silicon laughing, pe bune. Nu ma doare, nu e ceva vanat, negru, rosu, arata urat doar; m-am trezit cu ea dupa ce am tot stat pe genunchiul ala cand stergeam parchetul. Ce ar putea fi si cum scap de ea, fara sa merg la doctori? E la jumatatea genunchiului, probabil s-a format pentru a proteja oasele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Hristos a Inviat!
Ai la genunchiul stang o punga cu silicon?laughing)))
Asta n-am auzit de cand ma stiu laughing))))

Serios acum, ar trebui sa mergi la un medic.Probabil e o reactie fireasca a organismului in urma presiunii pe care ai produs-o stand pe genunchi. Oricum, insanatosire grabnica iti doresc! laughing

| suffarstar a răspuns:

Eu zic sa mergi la medic, cine stie ce tumoare e! laughing) Bafta

| Jardelin a răspuns:

Ai inviat?! Gata vacanta? happy

Te-a linistit suffarstar! Zice ca s-ar putea sa fie o tumoare. laughing laughing Tu zici ca e o punga de silicon. Uita-te si la genunchiul drept. Daca si acolo e una, eu ma gandesc sa te duci de urgenta la doctor. La doctorul estetician. Sa-i ceri € inapoi. laughing laughing laughing

| AliLina2 a răspuns:

Salut,ai apa la genunchi..am avut si eu, du-te la doctor pentru a-ti prescrie un medicament, eu nu mai stiu cum se numea ca a fost mai demult.

| Mădă0611 a răspuns (pentru AliLina2):

Am inteles ca apa la genunchi arata altfel, asta nu e prea mare, e fix cat sa protejeze osul cand tin piciorul indoit. Dispare fara ac/doar cu medicamente?

| AliLina2 a răspuns:

Da,o sa dispara cu timpul.(bineinteles, daca iei medicamente)