| cosmina95 a întrebat:

Buna!
am nevoie de ceva sfaturi intr-o problema mai delicata.
cred ca am candida si i-am dat si prietenului meusad
eu am mancarimi usturimi si o secretie aba branzoasa
iar el are brobonite mici (iritatii) sad
ce ar trebui sa folosim pentru ca nu as vrea sa merg la medic(ginecolog)...
fetelor si baieti care ati avut aceasta problema va rog dati-mi un sfat si nu fiti rautaciosi! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreeaCrys a răspuns:

Nu am avut aceasta problema, dar prietena mea a avut-o si a fost la ginecolog, acesta recomandandu-i o alifie speciala. Te poti duce la o farmacista sa o intrebi, pentru ca ea sigur trebuie sa iti dea un sfat.