| DiNiSka a întrebat:

Bună,am nevoie de sfatul unui medic neurolog sau la o persooana care se pricepe.Eu din naștere am tensiune intarcranială înaltă. Unori simt lipsă de energie.Eu m-am interesat de acestă întrebare și am constatat că am neajuns de Magneziu.Bananele sunt o sursă bună de Magneziu, daca voi consuma o banană la 2 zile sau mai des va schimba ceva?(Medicul meu a spus să primesc cursul și să aștept rezultat)Aștept răspunsuri, ofer funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BoYkAn a răspuns:

Nu mai asculta prostiile la medici. tu nu vezi ca fac experiente pe tine da ce esti tu cobai? cauta pe net despre calivita. este o companie multinationala care distribuie produse naturale pentru orice afectiune a corpului. eu sunt client fidel si sunt chiar multumit. cauta un centru calivita in orasul tau si spune-le ca vrei sa iti faca analize. nu te gandi ca te inteapa in vena sa iti ia sange sau chestii din astea primitive. au acolo un aparat de biorezonanta, de fapt mai multe aparate foarte avansate cu care te vor testa si iti vor da pe o foaie toate lipsurile si problemele organismului tau si iti vor da tratament, dupa caz. incearca treaba asta iar dupa aceea cauta-ma sa imi spui daca ti-am fost cu adevarat de foloswinking