| Havin a întrebat:

Buna am nevoie urgent pentru un proiect, de niste imagini, video sau ceva legat de efectele fumatului ...pls help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii, nu vrei sau nu ai timp sa cauti? motiveaza!

| Havin explică:

Caut si eu... dar ma gandeam ca poate aveti unii alte detaliithinking daca e vorba de asta, multumesc de ajutor ma descurcraised eyebrows