| MihaelaSuica1 a întrebat:

Am nevoie URGENTA de parerile voastre! Stiu, am sa merg sa fac un consult, de aceea nu vreau raspunsuri cu,, mergi la doctor!,,
De aproximativ 4-5 zile am o durere in zona coapsei interioare, in zona ovarelor. Nu doare incontinuu ci doar atunci cand incordez piciorul (spre exemplu daca stau pe spate si-mi inclin piciorul, atunci cand il ridic simt o presiune). Daca apas in zona lombara simt niste dureri, dar suportabile.
Intrebarea mea este : Este posibil sa aiba legatura cu ovarele? Este posibil un chist ovarian?
Tin sa mentionez ca am un ciclu menstrual regulat (19 iunie, 19 iulie)
Va multumesc din suflet!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

De ce să ne dăm cu părerea și să te îmbeți cu apă rece când la un control medical de rutină vezi dacă e sau nu vreo problema