| EduardSvarosk a întrebat:

Bună, am niște umflături și limba colorată în partea din spate, ce este și cum pot rezolva, atașez o poză pentru a vedea la ce mă refer
https://photos.app.goo.gl/vn3KnRX6Fk3deKfS6

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu suntem acreditati in a da diagnostice si chiar daca am sti ce anume ai, tot nu ar fi ok sa o facem dupa o poza!
trebuie sa mergi la medic
daca ai medic de familie prima data la el si cu trimiterea de la acesta la medicul de specialitate!