| rapgirl123 a întrebat:

Am o mica problema. am 17 ani si luna aceasta nu mi-a venit menstruatia. Tin sa precizez ca sunt virgina. Ce poate fi? Vi s-a intamplat, fetelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GRatZYucA2001 a răspuns:

Consultă un ginecolog.Probabil este un semnal de alarma, doar te apropii de majorat si trebuia pana acum sa fi mers la ginecolog

| GRatZYucA2001 a răspuns:

Si funda? E singurul raspuns. Putea sa nu imi pese.Crezi ca daca iti raspunde o fata de 15 ani nu trebuie luata in seama?