| rubby20rubb a întrebat:

Buna!
Am o pisica de aproape 3 luni.Parintii zic ca pare bolnava,dar eu nu prea cred,adica se spala des, e jucausa insa ma deranjeaza alt lucru....De fiecare data cand ma vede proma data pe zi sau dupa mai mult timp dupa ce am lasat-o singura incepe sa miaune destul de tare si asta ma ingrijoreaza sad Aveti vreo idee daca e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Asta NU înseamnă că are ceva.
Cel mai probabil, în acest mod se "plânge" că ai lăsat-o singură şi că nu i-a plăcut happy

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Schimbă-ţi setările la Mesagerie că NU mă lasă să-ţi trimit mesaj privat şi NU pot să-ţi răspund la cel trimis de tine!

http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
Vezi secţiunea "Editeaza profilul", intri la "Vreau sa primesc mesaje de la:" şi selectezi "Toţi membrii TPU", apoi apeşi pe "Salvează"...

| rubby20rubb explică (pentru bursuc001):

Ok

| rubby20rubb explică (pentru bursuc001):

Gata
Poti trmite

| bursuc001 a răspuns (pentru rubby20rubb):

Ţi-am trimis mesaj privat happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-i place să fie singură, de asta "plânge".
În rest nu este nicio problemă cu ea.
Pa, pa.