| Chris2405 a întrebat:

.am o problema..de vreo 2 zile tot am dureri de burta care nu dureaza mult dar sunt dese..de multe ori simt ca si cum as avea ceva rece in burta(de acolo cred ca vine durerea). Eu si sotul meu ne dorim copil si il asteptam cu nerabdare, dar durerea ma pune pe ganduri. Ciclu nu imi vine regulat..si in prima zi este un lichid rozosin(asta a fost in ultimele 2luni) iar dupa aceea lichid maroniu-rosu cam 6 zile dar nu este abundent. Ce ar putea fi? Luna asta inca nu mi-a venit. Normal dupa data de 10 ar trebui sa vina. Astept raspunsul vostru. Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un medic.
Poate esti doar insarcinata, dar e posibil sa ai si altceva din cauza multelor dureri

| 12121212121212121212121 a răspuns:

Ca sa vezi daca esti insarcinata cumpara-ti un test de sarcina, si vei afla si ...acel test iti va raspunde la toate intrebarile! daca nu esti dravida, inseamna ca ai tu probelem..mergi la un medic.dar ia-ti testul de sarcina ca sa fii sigura, bafta:*!

| Chris2405 explică:

O sa fac maine dimineata sa vad ce iasa...acum nu stiu ce sa zic... Va multumesc pentru raspunsuri