| Almássy a întrebat:

Buna am o problema ieri seara pe la 18:00 am inceput sa am febra 38 cu 6 dupa am scazuto eu, noaptea am avut 37 cu 6 si azi am avut 36 cu 7 si acum iar am ameteli si am 38 cu 8 dar de la amiaza ma doare o masea nu exagerat doar ma tine asa si nu am nici pofta de mancare, simptome de altceva nu am deloc! si mi-e cam foarte frig inainte sa am febra ajutor ce sa fac? e de la masea? ma doare ocazional doar cate foarte putin. sa iau antibiotic augumentin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ali23082003 a răspuns:

Mai bine vorbeste cu doctorul, sau daca nu du-te la farmacie si intreaba farmacistele, ca ele sigur stiu

| ali23082003 a răspuns:

Vorbeste cu doctorul sau cu un farmacist