| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

am o problema, in urma cu 6 luni de zile am avut o problema deoarece aveam stari de confuzie aproape permanent dupa care am luat un tratament si mi.a trecut iar acum am din nou acele stari. As vrea sa stiu daca e grava aceasta stare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Mi se intampla si mie. Uneori nu stiu daca e real ceea ce se intampla si ma intreb daca e adevarat sau nu
Ar trebui sa mergi la medic daca chiar vrei sa stii care e problema

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Interesant. Esti mai interesanta decat credeam.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
recomand vizita unui specialist si eventual o punctie lombara si un rmn.
O zi buna.

| Lorena6879 a răspuns:

Acum ești bine?