| Paradisultau a întrebat:

Buna am o problema.In vacanta aceasta m-am cam ingrasat si cel mai mult s-a depus la picioare si abdomen cum as putea slabi mai repede.P.S am inceput sa tin regim si in fiecare zi merg kilometrii.:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Buburuza2222 a răspuns:

Buna! Trebuie sa faci exercitii si sa nu mananci multe dulciuri si paine mai ales seara! De la ora 6 nu mai mananci decat fructe si pufuleti iar la ora 6 mananci ceva usor (carne pe gratar, o salata, cartofi fierti etc.)!

1 răspuns:
| cristinasiiatat a răspuns:

Eu tin acest regim : mananc putin si o data pe zi cate o data nici nu mananc si alrg seara 30 minute big grin sper sa te ajute