| Ela00x a întrebat:

Am o problema. Saptamana trecuta a venit asistenta la scoala si ne-a cautat in cap de paduchi. Dupa aceea, m-a chemat la ea in cabinet si mi-a zis ca am paduchi. Ok, cand am ajuns acasa m-a cautat si mama ( ea e tot asistenta ) si a zis ca nu am absolut nimic, in afara de matreata ( s-a uitat si mama sa vada daca matreata aia nu e cumva oua de paduchi, se dadeau foarte usor din par si nici nu pocneau ). Totusi, mi-a cumparat paranix si m-a dat si pieptene special si pe pieptene nu s-a vazut numai alb matreata. Nimic negru.
Acum ce sa cred?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Ori doamna asistenta nu a vazut bine ori te-a confundat

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Nu esti singura, mai cunosc pe cineva care a patit acelasi lucru. doar ca sa iti vanda sau faca reclame la anumite porduse...

| gelu1970 a răspuns:

Probabil ca asistenta a facut putina scoala ce o are la frecventa scazuta.

| cineva666 a răspuns:

Eroare.