| EuDoarEud a întrebat:

Am o problema!
Sunt in permanenta ragusita! Nu stiu ce sa fac sa imi treaca ..nu prea vrea sa fac pauza vocala sa nu mai cant cv timp. aveti alte remedii?

Dau funda celui mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Asasseya a răspuns:

Incearca Homeovox. Eu am fost foarte ragusita, aproape ca nu mai aveam voce si dupa 2-3 pastilute mi-am revenit. Gasesti in farmacie. Sanatate multa!

4 răspunsuri:
| KaSS a răspuns:

Du-te la medicul de familie.

Răspuns utilizator avertizat