| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca de un timp am o umflatura micuta in spatele urechii stangi, care doare daca apas.As vrea sa stiu sunt ceva motive de ingrijoarare pentru care sa consult medicul, ar putea fi ceva grav?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| justmisterious a răspuns:

Poate fi un cos.Roaga pe cineva sa se uite sa vada daca e rosu. Daca intr-o saptamana sau doua nu trece durerea si/sau se amplifica mai bine mergi la doctorul de familie.happy

| skaywalker a răspuns:

Sa stii ca s-ar putea sa fie o tumoare canceroasa iti recomand sa vezi un medic.

| Alexandra_4329 a răspuns:

Poate fi multe chestii. Nu e cazul sa te panichezi. Du-te la medicul de familie sau la un medic ORL.