| MiraZyauj a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare.
Ce transformari avem dupa prima noapte de dragoste?
Ma refer,atat la aspectul fizic,adica la corp,cat si la comportament.
Spuneti-mi intai ce se schimba la corpul meu, ce ne apare,ce ne dispare,ce ne creste, ce se micsoreste?
Iar la comportament? Sunt mai nebuna? Mai fericita? Mai trista? Mai multa adrenalina? Sau ce se intampla?
P.S-Raspundeti-mi si la intrebarea asta:
Poate observa cineva ca am facut dragoste? Prin aspect fizic, sau... nu stiu, in afara de doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu apare nicio transfomare fizica de natura sa-ti modifice aspectul sau marimea unor anumite parti ale corpului. Singura modificare vizibila (in anumite conditii) poate fi considerata disparitia himenului.Modificari practic nesesizabile pot fi cele de natura comportamentala insa cu un amendament, sa incerci sa o eviti pe mama ta. Majoritatea mamelor isi dau seama ca fetita lor s-a schimbat insa putine vor fi cele care vor da de inteles ca au obsevat shimbarea.Depinde de relatia mama-fiica.

| MiraZyauj explică (pentru corbulalbrosu):

Relatia mea cu mama-fica, nu este una stabila. Ne certam foarte mult, este foarte fitoasa, la fel ca mine si ma enerveaza de foarte multe ori pentru ca refuza sa ma inteleaga.
Ea sta plecata cate 2-3 saptamani si na. big grin
Eu ma refer la aspect fizic,se auzea ca tii se maresc sanii si posteriorul, si ma intrebam, poate mai exista si alte chestii care se maresc sau micsoreaza. Si am apelat la voi, pentru ca, am crezut ca stiti mai detaliat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MiraZyauj):

Atat marirea sanilor cat si cea a feselor este doar un mit si nimic mai mult.Gandeste-te logic si rational, ce s-ar intampla daca aceste parti ale corpului s-ar dezvolta direct proportional cu frecventa si numarul raporturilor sexuale.In cazul unor "domnisoare" ar deveni de-a dreptul enorme laughing