| LoLo a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper din tot sufletul sa ma puteti ajuta.Am o secretie vaginala normala ca toate fetele, doar ca acea secretie mi-a venit cu un pic de sange.Ieri am observat lucrul asta cand am fost la baie, si astazi.Nu imi curge incontinuu doar cateodata.Stiu doar ca am un inceput de infectie (acum cateva luni mi-am facut un control, dar nu aveam acele mici picaturi de sange, iar acum fac un tratament naturist pentru aceasta infectie), dar nu stiu daca este din cauza asta.Nu stiu ce as putea sa am, sincera sa fiu imi este frica sa merg iar la doctor.Am uitat sa precizez ca am observat aceste mici picaturi ieri dupa ce am fost excitata de prietenul meu ( imi este putin cam jena sa spun, dar sunt o persoana care se excita foarte repede, iar ieri a fost doar un sarut si o mica atingere peste haine, nimic mai mult, asa se intampla de obicei). Tin sa mentionez ca inca sunt virgina, nu mi s-a introdus/atins zona intima.
Sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu problema asta, pentru ca eu nu stiu ce sa mai fac.
Multumesc celor care raspund!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate, este cazul sa te duci inapoi la medic. Tratamentele naturiste nu sunt intotdeauna cea mai buna optiune, iar in caz de infectii sunt, in general, o optiune foarte proasta care poate determina agravari serioase. Nu stiu daca asta patesti tu, dar e posibil.