| bibi99p3ty a întrebat:

Am si eu o pisica portocalie dragalasa pe nume Sasa. Ea s-a fatat in podul casei de catre mama ei. Cand am dat-o jos, la 2-3 luni i-au aparut niste gandacei cu aripi rosiatice si m-am speriat. ce pot sa fie? Dar nu sunt purici ca nu sar...Imi puteti spune? URGENT...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Cred ca stiu la ce gandaci te referi, da nu mai stiu cum se numesc, da in orice caz am mai vazut. pai mai bine intreaba-ti rudele sau prietenii dar cel mai bine ar fi sa intrebi un veterinar.

| bogdan007 a răspuns:

Are paduchilaughing

| bibi99p3ty explică:

Am incercat sa ii pun dupa ceafa PARAKIL...dar nici o speranta

| Deiutza123 a răspuns:

Cred ca sunt capuse duo la veterinar.