| anonimstr12 a întrebat:

Buna am si eu o problema
Am avut ultima menstruatie pe data de 15 iulie, pe 18 am inceput un tratament pentru gastrita timp de 14 zile pe data de 9 august am avut relati protejate, iar acum nu mi-a venit menstruatia a intarziat 4 zile, simptome de sarcina nu am nici greturi nici pofte nici oboseala ce ar putea fi? as putea fi insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nico097 a răspuns:

Simptomele sarcinii nu apara dupa 4 zile din cate stiu eu apar dupa 2 saptamani, nu te panica asa de repede ca nu ai de ce, probabil ai o deregrare hormonala, sincer eu daca intretin relatii intime inainte cu cateva zile de menstruatie neprotejat imi intarzie si mai mult de 4 zile, mai astepta si vezi ce se intampla.Multa sanatate.