| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.De vreo 4-5 zile am niste mancarimi in zona genitala.Nu prea le-am dat importanta dar de vreo 2 zile am niste scurgeri albe, dar nu fluide, sunt ca niste bucatele albe fara miros. Din cate am citit eu cred ca este vorba de candidoza dar nu stiu sigur.Mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acea este masturbare (fata\baiat) continua care se trece in timp! nu te speria si eu am avut cand eram copil!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mancarimile pot fi datorate si epilarii (cand incepe sa iti creasca parul) si "fluidele" sa fie de fapt secretiile naturale. Faptul ca nu au miros e un lucru bun. Mergi la un control sa fii sigura, oricum trebuie sa o faci odata si odata, asa ca, calca-ti pe inima tongue e gratuit la studenti si elevi asa ca nu trebuie sa iti faci griji de bani sau de parinti. happy

| blackspell a răspuns:

Mai bine ca sa stai linistita mergi la doctor! e bine ca nu au miros! dar sunt multe infectii care se pot lua din wc-uri. si nu vei stii decat dupa analiza! nu sta asa. mergi la un doctor.