| carbit10 a întrebat:

Buna am si eu o problema in partea stanga a gatului mie putin umblat iar cand intorc capu sau ating ma doare daca ar putea cineva sa-mi zica cam ce as putea avea eu m-am gandit ca poate e ceva tendon mutat dar nu stiu ce sa zic a inceput cam acuma 2 luni totul! rog seriozitate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Dacă nu era umflat ar fi fost o întindere; dar asa te sfătuiesc să mergi la medic.

1 răspuns:
| danielito007 a răspuns:

Ai tras curent