| unvisalbnegru a întrebat:

am si eu o problema.Sunt fata am 17 ani si 50 kg.De craciun nu prea am dormit nu din cauza ca nu am putut ci nu prea aveam timp, atunci mi-a disparut si pofta de mancare si in vreo 3 zile am slabit in jur de 6 kg(pentru ca nu puteam sa mananc nimic). de atunci trebuie sa merg mereu la baie dar urinez foarte putin iar cand urinez ma si ustutura si am o stare de discomfort tot timpul din aceasta cauza.(Nu am intretinut nici o relatie sexuala). Iar de revelion am racit foarte tare dar mi-a trecut ...Acum mia revenit pofta de mancare dar problema cu urinatul e acceasi.stie cineva ce poate fi? funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoxX_1956 a răspuns:

E posibil sa ai o infectie urinara. un consult la medic ar fi foarte indicat

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o infectie urinara datorata scaderii imunitatii in contextul programului dezordonat.

| Lora a răspuns:

Ai racit jos si ori ai facut infectie urinara, ori nisip la rinichi.Mergi la medicul de familie.Asa patesc si eu mai mereu.

| Savy a răspuns:

Raceala.
Mergi la un doctor, e cel mai in masura sa-ti spuna ce se intampla si care e rezolvarea. Aici e plin de copii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nai pofta de mincare trebuie sa maninci.naninca o felie de lamie aceasta te va ajuta sa-ti reintorci pofta de mincare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur motiv este o infectie urinara, uite aici gasest tratament naturist: http://suplimentenaturiste.wordpress.com/......i-urinare/

| DaDuSH a răspuns:

Cum ai reusit sa slabesti atat? spune-mi si mie ca eu ma chinui cu sportu de luna si abia daca am slabit 1kg plzzzzz