| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Am vazut la multe persoane, si chiar si la mine uneori ca am venele umflate. Stiti voi... Cand se vad venele bine de tot, parca mai au putin si pleznesc. laughing De ce e asa? Fundita pentru cel mai explicid raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

Stiu ca vasele de sange se dilata vara ( ca sa pierzi caldura)
nu stiu daca e o explicatie buna, da' asta e laughing
atata stiu, atata spun

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Din cauza caldurii sau a oboselii.Nu stiu sa-ti explic de cehappy
Funda; x?