| lynn26 a întrebat:

am vazut pe multe siteuri fete care spuneau ca au slabit cu ajutorul unor pastile slim down...stie cineva unde pot gasi? multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Eu iti recomand ceva natural care sa te ajute sa iti schimbi stilul de alimentatie http://aloeveraforever.ro/cum-am-slabit-35kg. Eu in lunile de iarna pun 3-4 kilograme si primavara int-o luna cu ajutorul acestor suplimente reusesc sa le dau jos. Garantat nu iti provoaca probleme de sanatate. Bafta!

| deea1988_9967 a răspuns:

Nu este indicat sa iei pastile. daca vrei sa ramai frumoasa trebuie sa slabesti treptat(intr-un termen scurt sanii se lasa,faci vergeturi). mananca salate, nu manca dupa ora 20, bea ceaiuri pentru dezintoxicarea organismului(gasesti in farmacii ceaiul verde)evita prajeala, sucurile din comert, carnea de porc.este foarte important sa slabesti sanatos(eu am slabit prin infometare si acum am probleme grave de sanatate)un doctor mi-a spus sa nu iau niciodata pastile asa ca acelasi sfat ti-l dau si tie. sper sa inveti din greselile altora si ca ti-am fost de ajutor

| Doloresidk a răspuns:

Te-as sfatui sa nu iei asemenea pastile, pentru ca nu sunt sanatoase pentru organism. Incearca sa slabesti natural, prin sport.
Ps: am gasit o noua metoda (la mine merge) -stresul, desi nu te sfatuiesc sa ai parte de el.

| dienisor a răspuns:

Pe site-ul de reviste pentru slabit