| CrazzyWTF a întrebat:

as dori sa stiu daca vitamina E ajuta la dezvoltarea penisului? Insa in acelasi timp vreau sa stiu daca te poti ingrasa si sa iti pierzi din forta si musculatura daca iei pastile cu vitamina E.(asa am auzit)
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Nu ai ce sa faci ca sa ti-l maresti, decat prin operatie care e dureroasa si nu prea face mare diferenta, in schimb, daca esti gras sau fumezi ti se micsoreaza (nu cu mult). Nu-ti fa griji, ai timp sa cresti pana la 21 de ani

| MistretulPufos a răspuns:

Crede-ma, daca vitamina E ar fi ajutat cu ceva marirea, ii vedeai pe toti barbatii luand numai vitamina E

| Eduard196 a răspuns:

Vitamina E ar trebui sa o iei din alimentatie deoarece pentru a se absorbi are nevoie si de enzime si alte substante ca sa se absoarba in organism. Cea mai ieftina sursa ar fi semintele de floarea soarelui crude pe care le gasesti cu 5-6 lei 500g. Pe langa asta au si destule proteine sa iti dezvolte musculatura. Citeste si tu pe net despre semintele de floarea soarelui sa te convingi

| Black00 a răspuns:

Cauta sau intreaba pe acest forum, sigur vei gasi rezolvare la problema ta :))
http://forum.romedic.ro/