| crisss94 a întrebat:

as vrea sa imi sp si mie cineva ce pastile sa iau ca sa raman gravida va rog mult:*...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

O prietena de-a mea a facut injectii cu Polidin 3 zile si a ramas gravida. Cred ca stii, Polidinul e folosit in tratarea problemelor la ovare. Tin sa mentionez ca nu ramanea gravida si alt tratament nu a facut. Acuma, eu ti-am spus, nu stiu cat iti vor fi tie de folos. :*

2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa va adresati unui ginecolog pentru un sfat corect. Exista medicamente care pot influenta fertilitatea, de exemplu, cele care stimuleaza ovulatia.
http://www.i-medic.ro/......-insarcina
http://www.i-medic.ro/......ane-insarc

| davidtm a răspuns:

Lapte,de la barbati