| DevilLife a întrebat:

As vrea sa slabesc la picioare si nu stiu cam ce as putea sa fac in afara sa pedalez pe bicicleta medicinalabig grinCe exercitii imi sugerati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Fa alergari multe.
Funda?happy

3 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Iesi cu rolele...

| midnight a răspuns:

Abdomene,genoglexiuni,cure de slbire,pastile,alergi prin parcuri,si nici mie nu-mi place sa merg pe biciclete medicala, pur si simplu ma plictisesc, asa ca in prezent merg pe bicicleta ...adevarata! happy

| DevilLife explică:

hee heeNu stiu sa merg cu roleletongue