| Ellenaella95 a întrebat:

As vrea sa stiu daca a incercat cineva pastilele Anastasia Valter Shape si daca au dat rezultate? Vreau sa slabesc intr-un timp relativ scurt, iar dieta nu prea da rezultate...Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pastilele care promit scaderi miraculoase sunt prostii si minciuni si cu siguranta duc la imbolnavire.
Nimeni de la Auschwitz dintre cei care au ramas in viata nu a fost gras, de ce... dieta, bine in cazul lor lipsa ei.
Deci nu exista nimic in lumea asta mai presus de dieta, nicio pastila nimic.
Tu nu trebuie sa te infometezi trebuie sa cauti programul care este cel mai bun pentru corpul tau, si corpul tau difera de a celorlalti asa ca cine a reusit cu aceste pastile nu va reusi cu altele si asa mai departe.
Pentru cei care chiar doriti rezultate exista nutritionisti si alaturi de un regim drastic sa nu dupa caz veti obtine rezultate vizibile.
Nu va mai luati dupa reclame mincinoase, plastite sau sponsorizate.

| Panamax a răspuns:

Trebuie doar sa papi mai putin.
Te asigur ca da rezultate.
Cel putin la copiii din Africa functioneaza.

| SaraMinodora a răspuns:

Buna ziua!
Sincer toate chestiile astea cu pastilele de slabit mi se par o prostie.
Incercati sa faceti miscare si sa aveti o dieta sanatoasa!
Fara prajeli...
Cel mai bine e sa consultati un medic nutritionist pentru ca el se va ocupa sigur de dvs