| Gabiy2k a întrebat:

as vrea sa stiu daca ati incercat vreun ceai de slabit, a avut efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| purpleicetwice a răspuns:

Am incercat eu vreo 2, nu mai tin minte exact care, nu au mers, acum cateva luni am inceput sa alerg si sa merg la sala si vreau sa zic ca aspectul meu fizic s-a schimbat complet.

| KMaddieK a răspuns:

Ceaiul de soc, bineinteles cu o dieta.

| Gabitzu246 a răspuns:

Nu exista ceai de slabit, nu ai cum sa bei o ceasca de ceai dupa mananci o shaorma si sa te astepti dupa aceea sa slabesti, trebuie sa faci sport si sa tii regim, unii oameni inca nu inteleg ca daca vrei sa dai jos trebuie sa muncesti, nu exista scurtatura!

| Gabiy2k explică (pentru Gabitzu246):

Aaa, muncesc destul zic eu laughing alerg 4km zilnic si merg cu rolele 10km cel putin... voiam doar sa stiu

| Syndre a răspuns:

Ceaiurile de slăbit nu sunt altceva decât ceaiuri laxative, te ajută să elimini mai multe toxine și astfel se poate vedea pe cântar o diferență dar nu e grăsime.
Singura metodă prin care poți slăbi e să mânânci în deficit caloric. Mult succes!

| anamia1998 a răspuns:

Singurul efect pe care il au e ca te ajuta sa dai afara ceea ce ai mancat laughing