| criss753 a întrebat:

Buna, as vrea sa va intreb de dieta de 7 zile ce credeti, adica 7 zile nu maninc nimic doar beau apa ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Iti distrugi organismul. Reduce consumul de dulciuri, bauturile carbogazoase, fa sport, nu manca de la fast food. Vrei sa slabeste nesanatos si poti sa-ti produci dezechilibru in organism.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am auzit de chestii din astea extreme facute de calugarii tibetani. Esti calugarita tibetana? laughing
Destul cu glumele, iti spun acum, la modul cel mai serios, cine face asa ceva (exluzand persoanele mai sus amintite) este incostient. Anorexia este o maladie grava, duce la moarte prematura, sterilitate, grave probleme de sanatate, etc.

| express11 a răspuns:

Cred ca o sa lesini, sau sa mori.la varsta ta poate fi fatal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce te face sa crezi ca prinzi 7 zile fara sa ajungi pe la spital cu perfuzii?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| johnnny123 a răspuns:

Este complet nesanatos, cu atat mai mult cand esti in crestere.

Nici daca ai 200 kg nu este indicat sa faci asta vreodata. De unde va vin aceste idei?

| IuliSty a răspuns:

As spune sa te gandesti de doua ori. Asta in cazul in care nu vrei sa faci ulcer la stomac.
Dieta cu lipsa sportului n-are niciun efect!