| cristinaionela21 a întrebat:

Buna, Azi este a 8 zi de când sunt la menstruație și nu mi se mai oprește, este mai abundentă decât de obicei și am obs ca am și cheaguri destul de măricele
In urma cu 4 săptămâni am făcut o eco pelvis deoarece aveam
dureri abd. Dna doctor a spus ca totul este in Regula dar am
o lama de lichid in Douglas pentru care nu are explicație
Am făcut analize la sânge și urina și aveam o infecție urinară. Am programare abia vinerea viitoare la ginecolog. De la ce ar putea fi menstra atât de abundentă și prelungita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Trebuie sa iti suni medicul.

| RaduRobertRO a răspuns:

Mergi la medic cât mai urgent.