| AndreeaDea123458 a întrebat:

Cam cat ar costa un set de lentile pentru. 6 luni? Sau daca nu exista pentru. 6 luni, unele sa tina mai mult de 4 luni.Si sa-mi ziceti cam cat ar costa cu tot cu solutia de intretinere si suportul! Cel mai realist raspuns primeste

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nicols a răspuns:

Buna, Poti opta pentru pachetul ce contine Soflens 56 (6 lentile de contact lunare) + solutie Renu 360 ml, la 112 lei. Ambele sunt produse Bausch and Lomb, le gasesti pe www.medlens.ro. Daca ai aceeasi dioptrie la ambii ochi vei imparti lentilele si o cutie de 6 te va tine astfel 3 luni. Daca ai dioptrii diferite trebuie sa iei 2 cutii de lentile si vei ajunge la un cost total de 191 lei, pentru 6 luni de zile. Sper sa iti fie de folos raspunsul!