| D0zzz a întrebat:

Care este cel mai bun sampon care NU ingrasa parul? Mama mi-a cumparat un sampon de la L'Oreal Paris Elseve, este o sticla neagra pe care scrie "Arginine resist X3 Sampon fortifiant" si cum ca restructureaza fibra capitara, hraneste radacina firului de par si ca parul creste mai rezistent. Parca am parul putin mai aspru decat de obicei, si asa il spal cam la 2 zile, dar acest sampon este bun? Si ce sampon este cel mai bun impotriva ingrasarii parului, care sa nu fie prea scump? Mama spune ca cele de la farmacie sunt mici si scumpe.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MireeeLa a răspuns:

Eu cred ca Sayoos pentru ca eu l-am cumparat tot din aceiasi cauza.

| LifeEndsWithADream a răspuns:

Da, Syoss este este destul de bun. L-am folosit si eu (varianta cu scrisul roz, pentru stralucire, 'shine'), dar am renuntal la el pentru ca era destul de scump (cca 20 lei). Acum am Garnier cu cacao si parca este mai bun. Nu ingrasa parul deloc, il lasa matasos, mai mult volum si este si la un preti mai bun. Ar trebui sa-l incerci big grin

| MariusRo17 a răspuns:

Sincer sa o zic eu ma spal pe cap cu Duru cand mie gras parul si e si ieftin si bun

| rollyby a răspuns:

Unde ai gasit L'oreal triple resist?

| roberthmetin a răspuns:

Head&Shoulders d0zzz