| Andrreachiriac a întrebat:

ce exercitii pentru coapse imi recomandati? puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fandarile si genoflexunile sunt bune pentru coapse. Cel mai complet exercitiu pe care il poti face, insa, este 'exercitiul' inotului. Inotul si atletismul solicita grupe mari de muschi si te ajuta cel mai mult ca sa obtii un corp de zeita.batting eyelashes

| valThina a răspuns:

Coapse interioare big grin scuze am gresit laughing

| smileyface a răspuns:

Cele mai la indemana exercitii sunt genuflexiunile. Trebuie sa ai si ceva in spate (un ghiozdan mai greu; asta daca nu mergi la sala) cum ar fi o haltera sau gantere.
Daca vrei mai multe sfaturi despre cum sa faci exercitii si sa te mentii te poti uita aici: http://www.peteava.ro/canal-174/fitness-workout
Enjoy;)