| lady_6820 a întrebat:

Buna ce sa fac sa nu mai am pete pe fata miau ramas pete de la acnee am avut acnee vulgara,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Acnee vulgara? ce interesanthee hee poate pronuntata? incearca creme de la farmacie, sau cand apar cosuri trateaza-le cu zinerit si nu ramin semnele, zinerit ajuta si impotriva semnelor, dar totusi iti recomand sa intrebi o farmacista ca ele au studii medicale si te vor ajutawinking

| CayusMoise a răspuns:

Fara sa mai platesi creme sau alte chestii mai bine mananci sanatos si iti va trece