| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca la 20 de ani e normal sa ai sanii foarte mici? Se poate face ceva sa creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Multe femei au sani foarte mici, nu e nimic anormal in asta. Poti ramane insarcinata si vor creste pe tot parcursrul sarcinii si al alaptarii.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este normal!

Mai ales dacă mama ta ( sau bunica ) au sâni mai mici, atunci asta este : semeni cu dânsele ( în general, se "moşteneşte" aspectul fizic al mamei sau bunicii ).

Toate cele bune.

| facepalmlol a răspuns:

Nu prea e normal, dar poate esti si foarte slaba.
Nu poti decat cu silicoane.

| Marius1985 a răspuns:

Buna! si prietena mea a avut oa stfel d eproblema, si a luata stea: http://track.breastfast.ro/product/Breast-Fast/?pid=130&uid=1419 si s-au vazut rezultate bune.

| GeorgyGirl a răspuns:

Sigur ca e normal daca asa tea dat dumnezeu dar daca chiar vrei sa ti se mareasca sanii tinctura de marar este foarte buna uite aici un site http://stiri.acasa.ro/......89054.html si ar trebui sa ridici greutati cata forta ai tu ridica in fiecare zi de cate ori ai timp si iti va creste sanii ti va ridica si iti va umfla muschii din interior e cea mai buna modalitate bafta!

| agathapurple a răspuns:

Este perfect normal. Atat te.ai dezvoltat, nu.i nimic dubios in asta.
Ori astepti o sarcina si atunci vor mai creste dar nu garanteaza nimeni ca raman mari, ori treci la bisturiu (daca "problema" este atat de frustranta).